054-648-2284
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

אודות

מכירים את זה שאתם מפיקים אירוע וחשוב לכם לגייס את הספקים הטובים ביותר? אז בכל הנוגע לשירותי בר, אתם יכולים להפסיק לחפש, EnergyConcept הם ללא צל של ספק שירותי הבר הטובים ביותר בתחום. בכל מה שקשור למקצועיות, אווירה, חדשנות, שירותיות וחומרי גלם פרימיום, ל - EnergyConcept  אין תחרות.

הכל מתחיל בחומר האנושי, האנשים שעומדים מאחורי אנרג׳י הם ארבעת השותפים: אופיר להב, בוגר ומדריך לשעבר בבי״ס לברמנים, שחבר לרז ברכה, אביחי איבגי ודורון אור חיים, אנשי מפתח בתרבות חיי הלילה ומנהלי בר עם רזומה עשיר בתחום. 

אצלנו עובדים הברמנים והברמניות המקצועיים ביותר, ואלה שמעבר להכל -  יודעים לעשות שמח.ב-  EnergyConcept תמצאו את כל מה שחיפשתם ויותר - החל מבר קוקטיילים שישאיר את האורחים שלכם נפעמים, דרך עמדות אלכוהול בהתאמה אישית ועד בר מיצים ושייקים לאירועי קיץ בלתי נשכחים. 

כשירותי הבר המובילים בתחום, EnergyConcept ביססו את מעמדם גם כבר הבית של ״חוות רונית״ והמקום החדש לאירועים בתל אביב ה - ״Ray״. תחת היסטוריית האירועים של אנרג׳י קונספט ניתן למצוא אירועי מפתח כגון: שבוע האופנה, חתונתם של משפחת דנקנר, משפחת טייב, עומרי כספי, בר רפאלי ועוד. כנראה שמה שטוב באנרג׳י טוב גם בקנה מידה גלובלי ובשנה האחרונה הבאנו את הבשורה גם בניו יורק, מקסיקו, גרמניה, טורקיה ושוויץ.  אירועים אלה ורבים וטובים נוספים רק מוכיחים את מה שכבר ידענו - עם אנרג׳י אי אפשר לטעות. ואם כל זה לא מספיק, קבוצת אנרג׳י לא עוצרת באלכוהול, ומחזיקה כיום גם במסעדות הבשר ״טראק דה לוקס״ ו-״פונדק דה לוקס״, בית המלאכה ״HOOK״, בר האוכל האינטימי “Stellar” ו- “Ray” מקום לאירועים.

So… Can you feel the Energy?

מתכננים אירוע של פעם בחיים? אנחנו כאן, לשירותכם.